اخبار

بخشی از عوارض اتباع بیگانه به دهیاری‌ها اختصاص داده شود

بخشی از عوارض اتباع بیگانه به دهیاری‌ها اختصاص داده شود
نماینده مردم قم در شورای عالی استان‌ها گفت: بخشی از عوارض اتباع بیگانه برای خدمت‌رسانی بیشتر باید به دهیاری‌ها و شوراها اختصاص داده شود که امیدواریم با پیگیری مسئولان این امر تحقق پیدا کند.

به گزارش سرویس استانیاشتغال اتباع خارجی ، ماشاالله سعادتمند در جلسه بررسی مفاد تفاهم‌نامه شورای عالی استان‌ها و اداره‌کل بازرسی قم که بعد از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری این استان برگزار شد، این تفاهم‌نامه را آغازکننده فصل جدیدی برای نظارت بر دستگاه‌ها و ادارات دانست و اظهار کرد: این ارتباط باید دو طرفه باشد تا از ظرفیت‌های موجود بهترین استفاده را انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه اداره بازرسی استان قم در پروژه‌های جاده‌ای باید از مفاد قراردادها به خوبی آگاهی داشته باشد، اضافه کرد: مسئولان استانی که با برخی از مسائل شهرهای کوچک در ارتباط هستند باید در رفع مشکلات آنها همکاری بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم قم در شورای عالی استان‌ها ادامه داد: اداره بازرسی نقش موثری در پیشبرد فعالیت‌های اداری استان قم دارد در نتیجه می‌توان از ظرفیت‌ها و اختیارات این اداره برای مشکلات شهرهای کوچک استفاده کرد.

وی با اشاره به پرداخت عوارض اتباع خارجه به شهرداری بیان کرد: بخشی از این عوارض برای خدمت‌رسانی بیشتر باید به دهیاری‌ها و شوراها اختصاص داده شود که امیدواریم با پیگیری مسئولان این امر تحقق پیدا کند.

سعادتمند اهمیت اتباع خارجه در شهرهای کوچک را بیان کرد و گفت: حضور این افراد در شهرهای کوچک زمینه فعالیت‌ دهیاری‌ها را افزایش داده است.


۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید