اخبار

اقامت و تردد اتباع بیگانه غیرمجاز یک معضل اجتماعی است

اقامت و تردد اتباع بیگانه غیرمجاز یک معضل اجتماعی است
فرماندار بندرعباس گفت: اقامت و تردد اتباع بیگانه غیرمجاز یک معضل اجتماعی است.

به گزارش سرویس استانی اشتغال اتباع خارجی جلسه ستاد ساماندهی و مقابله با اتباع بیگانه به ریاست احمد پویافر در محل فرمانداری بندرعباس برگزار شد .

فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : با توجه به اینکه شهرستان بندرعباس از نظر سکونت ، اشتغال و تردد اتباع بیگانه ممنوعه اعلام گردیده این انتظار می رود که مسئولین ذیربط در تحقق این امر با جدیت بیشتری تلاش نمایند .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : دستگاههای مرتبط برای شناسایی اتباع غیر مجاز و انتقال آنها از شهرستان تلاش بیشتری داشته باشند زیرا مشکلات عدیده ای برای شهرستان بوجود آورده اند وظیفه ما برطرف کردن مشکلات می باشد آینده شهرستان و فرزندان و مهم تر از همه امنیت خانواده ها در اولویت کاری ما قرار دارد .

این مقام مسئول با اشاره به آمار بالای حضور اتباع بیگانه در سطح شهرستان خاطرنشان شد : لازم است به منظور ساماندهی و قانونمند نمودن حضور اتباع خارجی ، طرح اخراج افاغنه غیر مجاز که فاقد هر گونه مدارک هویتی و شناسایی می باشند با شدت بیشتری از سوی ارگانهای ذیربط انجام گیرد .

احمد پویافر در ادامه تصریح کرد : نیروی انتظامی با شدت بیشتری نسبت به دستگیری و جمع آوری اتباع غیرمجاز اقدام کرده و در صورت نیاز از کمک نیروهای بسیج و سپاه نیز جهت شناسایی این اتباع غیرمجاز استفاده کند .

فرماندار در پایان اذعان داشت : اقامت و تردد اتباع بیگانه یک معضل اجتماعی است که می تواند تبعات سوء امنیتی ، اجتماعی ، بهداشتی را به دنبال داشته باشد لذا ساماندهی و طرح شناسایی اتباع خارجی در اولویت برنامه های ادارات قرار گیرد .

۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۷:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید