اخبار

امکان ارائه خدمات پزشکی به بیماران اتباع خارجی در آستارا فراهم شد

امکان ارائه خدمات پزشکی به بیماران اتباع خارجی در آستارا فراهم شد
معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه های احداث مراکز درمانی در غرب گیلان، گفت: با بهره برداری از این بیمارستان امکان ارائه مطلوب و استاندارد به بیماران اتباع خارجی وجود دارد.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی از آستارا ، محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی عصر امروز از پروژه‌های احداث مراکز درمانی در غرب گیلان بازدید کرد.

علیزاده از مراحل ساخت 100 تختخوابی شهرستان مرزی آستارا و بیمارستان جنرال 160 تختخوابی تالش بازدید و از آخرین مراحل احداث این دو بیمارستان دولتی مطلع شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه این بازدید از بیمارستان آستارا  با ابراز رضایت از روند رو به رشد برای اتمام این بیمارستان اظهار کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 20 هزار و 700 مترمربع با زیربنای 12 هزار و 500 مترمربع در چهار طبقه احداث شده که از بخش‌های مختلف درمانی برخوردار است.

محمدجعفر علیزاده با بیان اینکه با بهره‌برداری از این بیمارستان امکان ارائه مطلوب و استاندارد به بیماران اتباع خارجی وجود دارد، افزود: در این بیمارستان اورژانس، اتاق عمل، درمانگاه، اتاق بستری، مراقبت‌های ویژه، نوزادان، زنان و زایمان ، خدمات اورژانسی و رادیولوژی، سونوگرافی و آزمایشگاهی پیش‌بینی شده است.

وی  با تاکید بر اینکه یکی از اهداف احداث این بیمارستان فعال کردن حوزه توریسم درمان است، گفت: با بهره برداری از این بیمارستان ضمن ارائه خدمات به مردم شریف ایران اسلامی،خدمات درمانی به اتباع کشورهای حاشیه دریای خزر نیز انجام می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت 85 درصدی بیمارستان 130 تختخوابی این شهرستان تصریح کرد: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده این بیمارستان تا پایان سال مالی امسال ساختمان آن تکمیل و در تیرماه 94 به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش تسنیم معاون وزیر راه و شهرسازی امروز از بیمارستان جنرال 160 تختخوابی تالش که از مصوبات دور نخست سفر هیئت دولت به گیلان بوده است بازید کرد، این بیمارستان در زمینی به مساحت 3.5 هکتار و با 160 میلیارد ریال اعتبار ساخته می‌شود.

بیمارستان جنرال تالش در پنج طبقه و 160 هزار مترمربع زیربنا ساخته می‌شود ضمن اینکه یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های بهداشتی و درمانی گیلان است.

۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید