اخبار

تشدید گشت های جمع آوری و طرد اتباع بیگانه غیرمجاز در هرمزگان

تشدید گشت های جمع آوری و طرد اتباع بیگانه غیرمجاز در هرمزگان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان از تشدید گشت های جمع آوری و طرد اتباع بیگانه در سطح هرمزگان در سال آینده خبر داد و گفت: خلا های قانونی مقابله با اتباع غیرمجاز باید احصاء شود.

به گزارش سرویس استانی اشتغال اتباع خارجی ر، بهروز اکرمی بعد از ظهر سه شنبه در آخرین نشست کارگروه اتباع و مهاجرین خارجی استان هرمزگان در سال 93 عنوان کرد: استان هرمزگان طبق مصوبه شورای عالی امنیت ملی جزء استانهای ممنوعه در زمینه حضور اتباع افاغنه در کشور است.

وی تصریح کرد: با توجه به ممنوعیت سکونت اتباع افاغنه در استان و حساسیت موضوع، جمع آوری و طرد این افراد در سال آینده با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان با اشاره به وجود برخی خلاء های قانونی در این زمینه افزود: می توان با استفاده از توان کارشناسی نیروی انتظامی استان و با همکاری دستگاه قضایی و استانداری هرمزگان ضمن احصاء نقایص قانونی، آن را به وزارت کشور اعلام تا از طریق ارائه لایحه به مجلس شورای اسلامی خلاء های قانونی در این زمینه را رفع ساخت.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود نیروی جوان آماده به کار در استان هرمزگان، گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت ضمن برخورد و جریمه واحدهای صنعتی و صنفی متخلف، نیروی بیکار در سطح استان را جایگزین اتباع غیرمجاز کند.
۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید