اخبار

دستگیری 3 هزار نفر از اتباع بیگانه غرمجاز در کرمان

دستگیری 3 هزار نفر از اتباع بیگانه غرمجاز در کرمان
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: طرح‌های پاکسازی و دستگیری اراذل و اوباش، معتادان پرخطر و اتباع بیگانه غیرمجاز اجرایی شده است و تاکنون حدود 3 هزار اتباع بیگانه غیرمجاز، تعدادی معتاد پرخطر و اعضای باندهای سرقت دستگیر شده‌اند.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی از کرمان، سردار حسین چناریان پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح سیستم مکانیزه ارتباط دادگستری با مراجع انتظامی اظهار داشت: خدمت به مردم مهمترین دغدغه ما در نیروی انتظامی است و به‌گونه‌ای تلاش می‌کنیم که مردم با امنیت و آسایش زندگی کنند.

وی اقدامات دستگاه قضایی در راستای همکاری و پشتیبانی از نیروی انتظامی استان کرمان را شایسته تقدیر دانست و بیان داشت: شرایط مطلوبی در استان کرمان وجود دارد و در بسیاری از شاخص‌های حوزه امنیت نسبت به میانگین این شاخص‌ها در کشور دارای وضعیت بهتری هستیم.
فرمانده انتظامی استان کرمان یادآور شد: امنیت خوبی در استان کرمان برقرار است و سیستم ارتباط مکانیزه دادگستری و نیروی انتظامی گام جدیدی برای خدمت در حوزه تعامل بین نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برای سرعت رسیدگی به پرونده‌ها، احترام به مردم و امانتداری به شمار می‌آید.

چناریان با اشاره به طرح ویژه نیروی انتظامی برای چهارشنبه آخر سال بیان کرد: در این طرح نیروهای انتظامی با آمادگی کامل در سطح جامعه حضور دارند و چهار پاسگاه فرماندهی انتظامی استان کرمان در چهار نقطه فعال هستند و هماهنگی لازم بین دستگاه‌های امداد و نجات صورت گرفته است.

وی به اجرای طرح های مختلف در آستانه نوروز اشاره کرد و افزود: طرح‌های پاکسازی و دستگیری اراذل و اوباش، معتادان پرخطر و اتباع بیگانه غیرمجاز اجرایی شده است و تاکنون حدود 3 هزار اتباع بیگانه غیرمجاز، تعدادی معتاد پرخطر و اعضای باندهای سرقت دستگیر شده‌اند.

۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید