اخبار

توجه و کنترل هرگونه تردد اتباع غیرمجاز به کشور

توجه و کنترل هرگونه تردد اتباع غیرمجاز به کشور
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:مسئولان امنیتی سیستان و بلوچستان ضمن انسداد و کنترل مرزهای جنوب استان، باید هرگونه تردد اتباع غیرمجاز را کنترل کرده و اجازه اینگونه حرکات ددمنشانه را به آنها ندهند.

به گزارش سرویس بین الملل اشتغال اتباع خارجی به نقل ازخبرنگار فارس یعقوب جدگال  در زاهدان، بیان داشت: حوادث تروریستی در سیستان و بلوچستان برای نخستین‌ بار نیست که رخ می‌دهد، به دلیل همسایگی با دو کشور افغانستان و پاکستان هرز گاهی این رخدادهای ناگوار در منطقه ما رخ داده و عده‌ای بیگناه قربانی می‌شوند.

* لزوم ملاقات مسئولان کشور با مسئولان پاکستانی برای اتمام حجت

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی افزود: قطعاً این حادثه تروریستی هم برنامه‌ریزی و طراحی شده، رخ داده است و در پشت صحنه این رخدادها حمایت دشمنان ملموس است.

وی ادامه داد: مسئولان امنیتی استان و کشور ما باید با مسئولان کشور پاکستان ملاقات داشته باشند و حجت را تمام کنند زیرا که اشرار و تروریست‌ها پاکستان را حیات خلوت خود می‌بینند و بعد از انجام هرگونه خرابکاری به آن سو متواری می‌شوند، کشور پاکستان باید ضمن اشراف بر مرزهای خود، با ایران برای دستگیری آنها همکاری کند.

* توجه و کنترل هرگونه تردد اتباع غیرمجاز به کشور

وی بیان کرد: مسئولان امنیتی سیستان و بلوچستان ضمن انسداد و کنترل مرزهای جنوب استان، باید هرگونه تردد اتباع غیرمجاز را کنترل کرده و اجازه اینگونه حرکات ددمنشانه را به آنها ندهند.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: مرزبانان جان خود را سپر بلای مردم قرار داده تا از خاک میهن در مقابل تجاوز بیگانه دفاع کنند، حفاظت از آنها  نیز باید در اولویت باشد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۴:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید