اخبار

تفاهم‌نامه 3 جانبه ساماندهی اتباع خارجه در قزوین امضاء شد

تفاهم‌نامه 3 جانبه ساماندهی اتباع خارجه در قزوین امضاء شد
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گفت: به منظور ساماندهی اتباع خارجه در استان قزوین تفاهم‌نامه سه جانبه در قزوین بین اداره‌کل کار، تعاون و رفاه اجتماع، فرمانداری و نیروی انتظامی امضا شد.

به گزارش سرویس استانی اشتغال اتباع خارجی​ ، مسعود بابایی بعد از ظهر امروز در نشست با مدیران صنایع و مراکز تولیدی استان قزوین، اظهار داشت: در راستای ساماندهی اتباع خارجی در قزوین تفاهم نامه‌ همکاری بین اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرمانداری و نیروی انتظامی منعقد شده است.

وی با بیان این موضوع که اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قزوین اشتغال اتباع خارجی در قزوین زیر نظر دارد، افزود: اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قزوین در راستای نظارت بر اشتغال اتباع خارجی برنامه‌هایی را تدوین کرده که از جمله آن می‌توان محوریت‌ها نظارت تخصصی از مراکز و واحد‌های تولیدی استان قزوین است.

بابایی با تاکید به این مطلب که کارگاه‌های تولیدی استان قزوین توسط اداره‌ کار نظارت می‌شوند، بیان کرد: اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی به منظور نظارت بر اشتغال اتباع خارجی در استان قزوین به طور تخصصی از مراکز تولیدی و صنایع استان قزوین نظارت کند.

وی در رابطه با محور‌های تفاهم‌نامه عنوان کرد: از جمله محور‌های این تفاهم‌نامه  می‌توان به جریمه‌ نقدی مراکز و واحد‌های تولیدی که از اتباع بیگانه و غیر مجاز استفاده کنند اشاره کرد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی درپایان گفت: اتباع خارجه در استان قزوین تنها در صورت مجاز بودن در شهرستان کوهین و  شهرستان قزوین می‌توانند فعالیت کنند و در همین راستا نیروی انتظامی در شهرستان‌هایی که اتباع خارجه مجاز به فعالیت نیستند در صورت مشاهده برخورد قانونی کرده و آنها را به مراکز قضایی ارجاء می‌دهد
۷ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید