اخبار

ظریف: در اقدام متقابل، آمادگی لغو روادید اتباع خارجی را داریم

ظریف: در اقدام متقابل، آمادگی لغو روادید اتباع خارجی را داریم
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اتباع کشورهایی که بدون نیاز به اخذ روادید، ورود ایرانیان به داخل خاک خود را تسهیل می کنند، برای ورود به کشور ما نیز نیاز به اخذ روادید نخواهند داشت.

  به گزارش سرویس بین الملل اشتغال اتباع خارجی ، محمد جواد ظریف روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: ما برای توسعه ارتباطات آمادگی داریم تا در رفتار متقابل، کشورهایی که ورود ایرانیان به داخل خاک خود را با لغو روادید امکانپذیر می کنند، این کار را انجام دهیم.
وی درخصوص جذب گردشگران خارجی نیز گفت: وزارت امور خارجه وظیفه تسهیل ورود و جذب سرمایه گذاران و گردشگران را برعهده دارد .
وزیر امور خارجه اظهار کرد: همه استان ها و شهرهای ایران از جاذبه های صنعتی، فرهنگی و اجتماعی برخوردارند و دستگاه دیپماسی کشور تسهیل کننده ورود علاقه مندان عرصه های مختلف جاذبه های ایران در شهرهای مختلف است.
محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه کشورمان چهارشنبه شب به نمایندگی از رییس جمهوری و هیات دولت بمنظور افتتاح تعدادی از طرح های عمرانی اصفهان در هفته دولت وارد فرودگاه بین المللی شهید بهشتی این شهر شد و مورد استقبال مسئولان این استان قرار گرفت.
انفجار در دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب، محمد علی رجایی رییس جمهور و محمد جواد باهنر نخست وزیر وقت را در پی داشت.
به همین مناسبت و بمنظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های دولت، از دوم تا هشتم شهریور به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۸:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید