اخبار

۷۸ تبعه خارجی غیرمجاز در لرستان شناسایی شدند

۷۸ تبعه خارجی غیرمجاز در لرستان شناسایی شدند
قدس آنلاین لرستان-مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۷۸ تبعه خارجی غیرمجاز طی شش ماه امسال در واحدهای تولیدی و اقتصادی استان شناسایی و اخراج شدند.

به گزارش سرویس استانی اشتغال اتباع خارجی علی آشتاب گفت: شناسایی و اخراج اتباع بیگانه غیرمجاز از محیط های کاری استان در دستور کار بازرسان این اداره کل قرار دارد که در این راستا  با بازرسی از سطح واحدهای کارگری لرستان  با همکاری نیروی انتظامی  تعداد 78 تبعه خارجی غیر مجاز شاغل در واحدهای اقتصادی استان  شناسایی شدند .

وی اظهار داشت: در این راستا طی شش ماهه امسال 494 فقره بازرسی از واحدهای کارگری و تولیدی استان انجام شده و علاوه بر شناسایی اتباع غیرمجاز خارجی در این واحدها، 11کارفرمای متخلف نیز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

آشتاب با اشاره به جایگزینی نیروهای بومی به جای اتباع بیگانه در واحدهای کارگری استان تصریح کرد: در مجموع 78نفر جایگزین اتباع بیگانه در واحدهای کارگری استان شدند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: ساماندهی اشتغال اتباع خارجی در استان، یک موضوع با اهمیت و حساس است و تبعات حضور غیر مجاز اتباع بیگانه در استان یعنی اشغال فرصت های شغلی موجود که می بایست جوانان بومی استان در آن شاغل باشند.

۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید