اخبار

اشتغال و استخدام اتباع خارجی غیرمجاز تخطی از قانون است

اشتغال و استخدام اتباع خارجی غیرمجاز تخطی از قانون است
فرماندار دلیجان گفت: براساس قوانین وضع شده هرگونه اشتغال و استخدام اتباع خارجی غیرمجاز تخطی از قانون محسوب شده و با کارفرمایان متخلف برابر قوانین برخورد خواهد شد.
به گزارش اشتغال اتباع خارجی هادی فدایی فرماندار دلیجان در جلسه ساماندهی اتباع بیگانه شهرستان، با تشکر از همکاری مجموعه نهادهای شهرستان و اعضای کارگروه در خصوص ساماندهی اتباع بیگانه، گفت: براساس قوانین وضع شده هرگونه اشتغال و استخدام اتباع خارجی غیرمجاز تخطی از قانون محسوب شده و با کارفرمایان متخلف برابر قوانین برخورد خواهد شد.

فدایی اظهار کرد: همچنین هرگونه واگذاری، رهن و اجاره واحد های صنفی، منازل، تجاری و خدماتی به اتباع خارجی غیر مجاز ممنوع است.

وی بر لزوم توجه به طرح ساماندهی اتباع بیگانه در شهرستان تاکید کرد و افزود: دولت در برخورد با ورود غیر مجاز اتباع خارجی مصمم است و نباید گذاشت وجود اتباع بیگانه غیر مجاز در سطح شهر امنیت، سلامت و فرهنگ شهر را تهدید کند.

فرماندار دلیجان ضمن تاکید بر اهمیت و کنترل اتباع غیرمجاز به ویژه افاغنه که غیرقانونی به شهرستان وارد می شوند افزود: با تلاش و پیگیری نمایندگان محترم فرمانداری و اطلاع رسانی به موقع به دهیاران ، شوراها و سایر افراد ذینفوذ در روستاهای تابعه از فعالیت و اسکان غیرمجاز اتباع خارجی بخصوص افاغنه جلوگیری به عمل آمده است.

در این جلسه موانع و چالش های پیرامون حوزه اتباع بیگانه غیر مجاز مورد بحث و تبادل نظر اعضای کار گروه قرار گرفت.
۱ دی ۱۳۹۴ ۱۷:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید