اخبار

تسهیلات فرودگاهی وروادیدزائران خارجی امام رضا (ع) تغییر نکرده است

تسهیلات فرودگاهی  وروادیدزائران خارجی امام رضا (ع) تغییر نکرده است
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور اعلام کرد : تغییری در سیاست های صدور روادید و تسهیلات فرودگاهی ویژه زائران خارجی بویژه عرب امام علی ابن موسی الرضا (ع) ایجاد نشده است.
به گزارش اشتغال اتباع خارجی غلامعباس ارباب خالص گفت: همچنان صدور روادید برای مسافران و زائران مشهد الرضا (ع) به روال سابق خود جریان دارد و مشتاقان زیارت علی ابن موسی الرضا (ع) می توانند از این تسهیلات برای سفر به مشهد استفاده کنند.
وی با اشاره به مباحث اخیر در روابط ایران و عربستان واقدام دولت سعودی دربحث ممنوعیت خروج اتباع سعودی برای سفر به ایران عنوان کرد : شایعاتی مبنی عدم صدور روادید از سوی جمهوری اسلامی ایران به اتباع عرب ایجاد شده که از اساس صحت ندارد .
وی تاکید کرد : سیاست های روادیدی جمهوری اسلامی ایران طبق روال گذشته است و صدور ویزا برای تمامی مسافران خارجی بویژه زائران مشهد الرضا (ع) اعم از اعراب و اتباع کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس همانند گذشته ادامه دارد و هیج منع و محدودیتی در این رابطه ایجاد نشده است.
ارباب خالص افزود : بر این مبنا زائران و مسافران به صورت انفرادی و یا کاروانی همانند گذشته می توانند برای دریافت روادید اقدام و به جمهوری اسلامی ایران و مشهد الرضا (ع) سفر کنند.
به گفته وی ، پارسال 36 هزار روادید در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد صادر شده و طی 9 ماهه امسال هم این امر رشد خوبی داشته است.
پیش از این هم استاندار خراسان رضوی اعلام کرده بود که سیاست های استان در بحث سفر اتباع سعودی به مشهد الرضا (ع) با وجود تحولات اخیر تغییری نکرده و این استان همچنان پذیرای عاشقان اهل بیت (ع) می باشد.
۲۱ دی ۱۳۹۴ ۱۶:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید