اخبار

نشست آموزشی 33 رابط بهداشتی اتباع خارجی در جهرم

نشست آموزشی 33 رابط بهداشتی اتباع خارجی در جهرم
نشست آموزشی رابطین بهداشتی اتباع خارجی مستقر در جهرم در پایگاه بهداشتی درمانی فجر مهمانشهر شهید دستغیب این شهرستان تشکیل شد

به گزارش اشتغال اتباع خارجی ، شاپور شادمنـد، مسئول برنامه کمیساریای عالی پناهندگان در شهرستان جهرم در این جلسه با بیان اهداف تشکیل کلاس‌های آموزشی ویژه رابطین اتباع خارجی گفت: مهمترین رسالت رابطین، انتقال آموزه‌های بهداشتی به جامعه است.

 وی با بیان اینکه این امر با آموزش صحیح رابطان بهداشتی محقق می‌شود، ادامه داد: تعداد 33 رابط بهداشتی اتباع خارجی در شهرستان جهرم حضور دارند که 21 نفر آنها از اتباع افاغنه و بقیه عراقی هستند.

شادمند افزود: وجود پایگاه بهداشتی درمانی فجر و مهمانشهر شهید دستغیب در شهرستان جهرم سبب افزایش کیفیت ارائه خدمت به اتباع شده که این امر ارتقای سطح سلامت همشهریان را در پی دارد.

مسئول برنامه کمیساریای عالی پناهندگان در شهرستان جهرم برگزاری جلسات آموزشی مستمر بهداشت و سلامت و همکاری در جذب رابطین جدید را از برنامه‌های رابطین بهداشتی در طول سال دانست و عنوان کرد:  آشنایی با بیماری‌ها و آموزش پیشگیری از بروز آن به منظور انتقال به خانواده و آشنایان از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای رابطین است.

وی گفت: مسائل مورد نیاز در حوزه سلامت و بهداشت از دیگر برنامه‌هایی است که به رابطین بهداشتی آموزش داده می‌شود.

در این جلسه از رابطین بهداشتی اتباع خارجی که در برنامه‌های ترویجی و آموزش‌های مختلف بهداشتی، حوزه بهداشت شهرستان جهرم را یاری کردند، با اهدای جایزه تقدیر شد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ۲۲:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید