اخبار

آموزش بیش از ۵ هزار نفر ساعت آموزش به اتباع خارجی در استان قزوین

آموزش بیش از ۵ هزار نفر ساعت آموزش به اتباع خارجی در استان قزوین
مدیرکل اداره‌فنی‌وحرفه‌ای استان قزوین گفت: بیش از ۵۰۰۰ نفر ساعت مهارت‌های کاربردی به اتباع خارجی توسط اداره‌ فنی‌وحرفه‌ای استان قزوین آموزش داده شد.

به گزارشاشتغال اتباع خارجی، سیدمحمد حسینی در جمع خبرنگاراناظهار داشت: 5454 نفر ساعت آموزش فنی‌ و حرفه‌ای در قالب دو دوره جوشکاری محافظ گاز آرگون و اتوماسیون اداری درجه 2 برای برادران و خواهران افغانستانی در استان قزوین انجام شد.

وی عنوان کرد: آموزش مهارتی برای 26 نفر که 12 نفر آقایان در دوره جوشکاری محافظ گاز آرگون و 14 نفر از خانم‌ها در دوره اتوماسیون اداری درجه  2 توسط اداره فنی‌ و حرفه‌ای استان قزوین انجام شده است.

حسینی افزود: با توجه به تفاهم‌نامه کنسول‌گری آموزش مهارتی به اتباع خارجه توسط اداره فنی‌ و حرفه‌ای با بهره‌مندی از اساتید متخصص به صورت رایگان انجام می‌شود.

مدیرکل اداره فنی‌ و حرفه‌ای استان قزوین تصریح کرد: آموزش‌های مهارتی در راستای افزایش سطح اشتغال و و کسب مهارت برای نیروهای خارجی در مراکز برادران و خواهران اداره‌ فنی‌ و حرفه‌ای استان قزوین برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: از همه اقشار جامعه برای کسب آموزش‌های مهارتی و ارتقای آن در دوره‌های رایگان اداره فنی‌ و حرفه‌ای استان قزوین شرکت کرده و گواهینامه دریافت کنند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۹:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید