اخبار

رونمایی سایت تخصصی اشتغال وساماندهی اشتغال اتباع خارجی

رونمایی سایت تخصصی اشتغال وساماندهی اشتغال اتباع خارجی
رونمایی از اولین سایت تخصصی کار و اشتغال در هرمزگان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از اولین سایت تخصصی کار و اشتغال استان رونمایی شد.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی، به‌نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، محمدعلی سلیمی ضمن ابراز خرسندی از ایجاد این سایت، گفت: با رونمایی از این سایت می‌توان نیروهای خارجی شاغل در کشور را پس از ثبت نام در این سایت ساماندهی کرد و در واقع یک بانک اطلاعاتی بوجود آورد.

وی ضمن استقبال از نیروهای متخصص خارجی افزود: برای اشتغال اتباع خارجی دو شرط وجود دارد اول اینکه نیروی کار مشابه در کشور وجود نداشته باشد و دوم اینکه در صورت عدم وجود نیروی مشابه و ورود نیروی خارجی، نیروهای داخلی در کنار آن آموزش ببینند.

محمد نعمتی مدیر موسسه کاریابی بین المللی تدبیر نیز ضمن معرفی چگونگی عملکرد سایت هدف از طراحی آن را تسهیل در امور کارجویان و کارفرمایان داخلی و خارجی عنوان کرد و گفت: هرگونه خدمات ارائه شده توسط این سایت رایگان بوده و کارجو پس از مراجعه به سایت و ثبت‌نام و یافتن شغل مناسب مورد نیاز خود پس از مراجعه حضوری و انجام مشاوره وجه تصویب شده را پرداخت خواهد کرد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید