اخبار

مدرسه ۱۲ کلاسه اتباع خارجی در قزوین افتتاح می‌شود

مدرسه ۱۲ کلاسه اتباع خارجی در قزوین افتتاح می‌شود
مدیرکل بهسازی و نوسازی مدارس استان قزوین گفت: مدرسه ۱۲ کلاسه اتباع خارجی با حضور کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل در قزوین افتتاح می‌شود.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی، عسگرعلی جوانبخت صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه اظهار داشت: مدرسه 12 کلاسه اتباع خارجی با حضور کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل در استان قزوین افتتاح می‌شود.

وی افزود: در آیین بهره‌برداری از این مدرسه سفیران و نمایندگان چند کشور خارجی، استاندار و جمعی از مسئولان استان قزوین حضور داشته و این مراسم در روز چهارشنبه 12 اسفندماه ساعت 10 صبح در ناصرآباد ناحیه یک قزوین واقع در جاده رشت، شهرک ناصرآباد برگزار می‌شود.

جوانبخت تصریح کرد: این مدرسه در راستای وظایف اداره کل اتباع خارجی استانداری قزوین و تأمین خدمات آموزشی اتباع خارجی این استان با 1300 متر زیربنا و اعتباری بیش از 17 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل تجهیزات و نوسازی مدارس استان قزوین خاطرنشان کرد: آموزش اتباع خارجی یکی از وظایف آموزش و پرورش استان قزوین و اداره کل اتباع خارجی است که البته این خدمات برای کسانی که به صورت قانونی اقامت داشته و دارای کارت اقامت هستند ارائه می‌شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید