اخبار

وزیر کشور پاکستان:منازل اتباع غیرمجازخارجی پلمب می‌شود.

وزیر کشور پاکستان:منازل اتباع غیرمجازخارجی پلمب می‌شود.
وزیر کشور پاکستان گفت: منازل اتباع خارجی که مدارک خود را به وزارت کشور ارائه نکرده‌اند، پلمب می‌شود.
به گزارش سرویس بین الملل اشتغال اتباع خارجی،چودهری‌ نثار‌ علی‌ خان وزیر کشور پاکستان اعلام کرد: با وجود اینکه بارها از اتباع خارجی خواسته شده بود مدارک خود برای اقامت قانونی در پایتخت را ارائه دهند اما آنها به این هشدار توجه نکردند بنابراین پلیس خانه‌هایی را که اتباع خارجی در آن سکونت دارند پلمب می‌کند. 
 
به گزارش داون، وی افزود: خانه‌هایی که در آن اتباع خارجی زندگی می‌کنند تا امروز چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر وقت دارند مدارک مربوط به مستأجران خود را ارائه کنند در غیر این صورت ورودی و در این خانه‌ها پلمب خواهد شد. 
 
طبق بیانیه وزارت کشور پاکستان با توجه به ملاحظات امنیتی از 18 ماه پیش ثبت قانونی اتباع خارجی مقیم در اسلام‌آباد آغاز شده است که این موضوع در حال حاضر با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود. 
 
بر اساس این بیانیه تا کنون 430 خانه در اسلام‌آباد شناسایی شده‌اند که اتباع خارجی در آنها سکونت دارند که حاضر به همکاری با وزارت کشور نیستند. 
 
این بیانیه می‌افزاید از بین 300 خانه که دستور پلمپ آنها صادر شده 185 خانه در منطقه کوهسار و 99 خانه در محدوده کلانتری مارگله قرار دارند. 
 
به گزارش پلیس بیشتر اتباع غیر قانونی که در منازل مسکونی اسلام‌آباد ساکن هستند آمریکایی می‌باشند. 
 
پلیس اسلام‌آباد هشدار داد در صورتی که اتباع خارجی مدارک خود را ارائه نکنند خانه‌هایی را که در آن ساکن هستند پلمب خواهد شد. 
۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۵:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید