اخبار

طرح آمایش اتباع خارجی در کرمانشاه آغاز شد

طرح آمایش اتباع خارجی در کرمانشاه آغاز شد
مدیر‌کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه با بیان اینکه از امروز تا 26 مردادماه طرح آمایش اتباع خارجی در این استان اجرا می‌شود، گفت: در صورت مراجعه نکردن اتباع خارجی تحصیلات، اسکان و تردد آن‌ها با مشکل مواجه می‌شود.

حسین رضوان مدنی گفت: در راستای اجرای مصوبه هیأت‌ دولت، شورای امنیت کشور و برای کسب اطلاع کامل از ساماندهی اتباع خارجی در کشور از امروز یک طرح آمایش برای شناسایی اتباع خارجی در استان کرمانشاه آغاز می‌شود.

مدیر‌کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه با بیان اینکه این طرح به مدت سه روز در استان کرمانشاه اجرا می‌شود، تصریح کرد: شناسایی اتباع خارجی در استان در این سه روز از ساعت 8 تا 18 عصر، انجام می‌شود.

وی از اتباع خارجی که در استان کرمانشاه حضور دارند خواست که در این طرح آمایش شرکت کنند و ادامه داد: در صورت مراجعه نکردن اتباع خارجی تحصیلات، اشتغال، اسکان و تردد آن‌ها با مشکل مواجه می‌شود و همچنین به مدرسه برای ادامه تحصیل معرفی نمی‌شوند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: اتباع خارجی غیرمجازی، که در استان وجود دارند در این طرح آمایش حضور پیدا کنند تا در مراحل بعدی برای این گروه کارت هویت صادر شود و تردد این افراد نیز، در آینده مجاز شود.

رضوان‌مدنی گفت: اتباع خارجی ساکن در استان کرمانشاه که در این مدت یعنی از 23 تا 26 مردادماه در طرح آمایش شرکت کنند از خدمات بیمه سلامت بهر‌ه‌مند می‌شوند.

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید