اخبار

دفتر کفالت و اقامت آماده ثبت‌نام از اتباع متقاضی راهپیمایی اربعین

دفتر کفالت و اقامت آماده ثبت‌نام از اتباع متقاضی راهپیمایی اربعین
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین گفت: 160 دفتر کفالت و اقامت اتباع خارجی در 14 استان آماده ثبت نام از علاقمندان به شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی هستند.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی حمیدرضا گودرزی سخنگوی ستاد اربعین با اشاره به نحوه ثبت‌نام اتباع افغانستانی برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین گفت: اتباع کشور افغانستان که دارای کارت آمایش، کارت هویت، دفترچه پناهندگی و یا دفترچه اقامت صادره معتبر از مراجع قانونی جمهوری اسلامی ایران هستند، می‌توانند به 160 دفتر کفالت و اقامت اتباع خارجی در 14 استان کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام برای شرکت در مراسم عظیم راهپیمایی اربعین حسینی اقدام کنند.
وی افزود: هزینه‌های ثبت‌نام اتباع افغانستانی شامل 40 دلار هزینه روادید و 24 هزار و هشتصد تومان هزینه بیمه؛ مانند اتباع ایرانی می‌باشد و برای دفترچه‌های تردد نیز 35 هزار تومان توسط دفاتر اخذ خواهد شد و به جز این موارد، اتباع افغانستان هیچ هزینه دیگری برای ثبت نام پرداخت نخواهند کرد.
سخنگوی ستاد اربعین خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه ازدحام و رفاه حال تمامی زائران، ویزای اربعین حسینی در محل های ورودی استان‌های مرزی به‌ویژه شهرهای منتهی به مرز مهران، شلمچه و چزابه کنترل و از ورود افراد بدون روادید به داخل شهر جلوگیری خواهد شد.
۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید