اخبار

دستگیری بیش از یک هزار اتباع خارجی غیرمجاز در شهرستان آمل

دستگیری بیش از یک هزار اتباع خارجی غیرمجاز در شهرستان آمل
فرماندار ویژه آمل در جلسه کارگروه اتباع غیرمجاز گفت: در هفت ماه نخست امسال یک هزار و 50 نفر اتباع خارجی غیرمجاز که بیشتر آنها از کشور افغانستان بودند در آمل دستگیر و به کشورشان بازگردانده شدند.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی، احمد منفرد روز گذشته در جلسه کارگروه اتباع غیرمجاز با اشاره به اینکه ورودی اتباع خارجی غیرمجاز به شهرستان آمل بیشتر از دیگر شهرهای استان مازندران است، گفت: برخی با موضوع ورودی اتباع خارجی غیرمجاز به شهرستان جدی برخورد نمی‌کنند، بخش لاریجان با توجه به شرایط سخت کار در منطقه اتباع خارجی غیرمجاز را به کار می‌گیرند.

 

وی با اشاره به تبعات اجتماعی، امنیتی و اقتصادی حضور اتباع خارجی غیرمجاز در کشور، تصریح کرد: نیروهای مقاومت بسیج در شناسایی اتباع غیرمجاز همکاری خوبی دارند و همچنین دستگاه‌های اجرایی، دهیاران و شوراهای روستاها به‌ویژه در مناطق ییلاقی، نهایت دقت را در اطلاع رسانی، شناسایی و معرفی اتباع خارجی غیرمجاز می‌کنند.

 

 

 

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز به هر شکل ممنوع است، یادآور شد: مراکزی که اتباع غیرمجاز را به کار می‌گیرند مسئولیت آنها بر عهده این مراکز است و باید نسبت به عواقب بعدی این کار به مراجع قضایی پاسخگو باشند.

 

منفرد در ادامه تصریح کرد: در هفت ماه نخست امسال یک هزار و 50 نفر اتباع خارجی غیرمجاز که بیشتر آنان از کشور افغانستان بودند در آمل دستگیر و به کشورشان بازگردانده شدند.

 

منفرد در پایان با عنوان اینکه خرید، فروش و انجام معاملات با اتباع خارجی غیرمجاز ممنوع است، خاطرنشان کرد: مشاورین املاک موظف به رعایت این موضوع هستند.

۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید