اخبار

با تامین نیروی کار محلی زمینه خروج اتباع بیگانه فراهم شود

با تامین نیروی کار محلی زمینه خروج اتباع بیگانه فراهم شود
محمدرضا نصیری بخشدار مرکزی آمل در جلسه ستاد اتباع بیگانه که با حضور دهیاران بخش برگزار شد با اشاره به خدمات و مساعدت های جمهوری اسلامی ایران به اتباع خارجی اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آموزه های دینی، رعایت حقوق دیگران از جمله اتباع خارجی را دارای جایگاه ویژه ای می داند.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی محمدرضا نصیری بخشدار مرکزی آمل گفت: حضور اتباع خارجی در هر کشور مستلزم یک سری ضوابط است که این مهم در کشور ما هم تابع یک  قوانینی است که همواره این قوانین مورد توجه مدیران نظام اسلامی است.

نصیری تصریح کرد: عمده حضور اتباع در ایران مربوط به افاغنه است که به علل مختلف همچون جنگ، بیکاری و دیگر امور مربوط می شود.
بخشدار مرکزی آمل عنوان کرد: کلیه اتباعی که شرایط و ضوابط دولت جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند قطعا با هیچ مشکلی در کشور روبرو نخواهند بود چه بسا اینکه مشمول حمایت‌های خاصی نیز از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران هم می شوند.نصیری تاکید کرد: دهیاران که به عنوان متولیان اصلی روستا هستند وظیفه دارند هر فرد بیگانه ای که به روستا ورود پیدا کرد سریعا به بخشداری اطلاع دهند.وی یادآورشد: با ورود افراد بیگانه و اتباع خارجی باید مراقب باشیم تا شاید  برخلاف قوانین کارهای انجام بدهند که حالات مجرمانه داشته باشد.بخشدار مرکزی عنوان داشت: دهیاران با کمک شوراهای اسلامی روستا تلاش کنند تا با تامین نیروی کار محلی زمینه خروج اتباع بیگانه  فراهم شود.
رضا محسن پور معاون اداره کل اتباع بیگانه استانداری مازندران گفت: براساس دستورالعمل شورای امنیت ملی ورود اتباع بیگانه در مازندران ممنوع می باشد.
وی با بیان اینکه بکارگیری هر نیروی بیگانه درمراکز صنعتی و غیره مجرم محسوب می شود ادامه داد: اشتغال اتباع بیگانه درمراکز صنعتی خلاف می باشد و برای جذب اینگونه افراد باید از مجرای قانونی صورت گیرد.

۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید