اخبار

تمدید زمان شرکت در طرح آمایش 11 اتباع خارجی مقیم البرز

تمدید زمان شرکت در طرح آمایش 11 اتباع خارجی مقیم البرز
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز گفت: زمان شرکت در طرح آمایش 11 ویژه اتباع خارجی مقیم این استان تمدید شد.
  به گزارش اشتغال اتباع خارجی قاسم جهانبخش گفت: افرادی که تاکنون موفق به شرکت در طرح آمایش 11 نشده اند تا پایان دی ماه فرصت دارند با مراجعه به دفاتر کفالت نسبت به انجام امور آمایش اقدام کنند.
وی ادامه داد: این مهلت تمدید نخواهد شد، در صورت عدم شرکت در مهلت تعیین شده ، مدارک شناسایی فرد از درجه اعتبار ساقط و برابر قوانین و مقررات مربوط به اتباع غیر مجاز با او رفتار خواهد شد.
جهانبخش گفت: برای ساماندهی اتباع خارجی و شناسایی اتباع غیرمجاز طرح های مختلفی در طول سال اجرا می شود و اکنون بخش زیادی از اتباع ساکن استان البرز شناسایی شده اند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به راهکارهای قانونی برای اقامت قانونی در ایران، لازم است که اتباع بیگانه برای دریافت کارت اقامت اقدام کنند و با داشتن این کارت می توانند از خدمات مختلف مانند دیگر شهروندان ایرانی بهره مند شوند.
جهانبخش اضافه کرد: اکنون 80 درصد اتباع استان البرز در طرح امایش این اتباع شرکت کرده اند و درصد باقی مانده تا اخر دی ماه فرصت دارند .
۷ دی ۱۳۹۵ ۱۷:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید