اخبار

اتباع خارجی ساکن استان بوشهر به خدمات متنوع دسترسی دارند

اتباع خارجی ساکن استان بوشهر به خدمات متنوع دسترسی دارند
استاندار بوشهر از ارائه خدمات متنوع به پناهندگان در سطح استان خبر داد و گفت: اتباع خارجی ساکن در استان بوشهر به دیگر خدمات همچون مردم استان دسترسی دارند.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی، مصطفی سالاری شنبه‌شب در نشست با نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اتباع خارجی زیادی در استان بوشهر زندگی می‌کنند و در این استان مشغول به کار هستند.

وی با اشاره به اشتغال اتباع خارجی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی استان بوشهر و همچنین فعالیت در عرصه کشاورزی استان، ادامه داد: خدمات آموزشی و سلامت و . . . به افراد دارای مدارک قانونی و برخی افراد بدون مدرک ارائه می‌شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: به منظور رفع مشکلات و تامین نیازهای اتباع خارجی ساکن در استان بوشهر تلاش شده است تا از نظرات و ایده‌های اتباع خارجی استفاده کنیم.

وی از گسترش فضاهای آموزشی برای استفاده اتباع خارجی در سطح استان خبر داد و افزود: اتباع افغانی ساکن در استان بوشهر آسیب تلقی نمی‌شوند ولی برخی از اتباع خارجی دیگر کشورها در استان مشغول تکدی‌گری هستند و به جامعه آسیب می‌زنند.

سالاری با اشاره به آمادگی کامل استان برای همکاری همه جانبه با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل بیان کرد: بهبود وضعیت اتباع خارجی ساکن در استان بوشهر را در دستور کار داریم.

وی از تلاش برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به اتباع خارجی ساکن در استان بوشهر خبر داد و افزود: اتباع خارجی ساکن در استان بوشهر به دیگر خدمات همچون مردم استان دسترسی دارند.

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید