اخبار

اردوگاه مراقبتی اتباع خارجی غیر مجاز استان راه اندازی شد

اردوگاه مراقبتی اتباع خارجی غیر مجاز استان راه اندازی شد
نباید اتباع خارجی بدون مجوز را افراد مجرم ببینیم چرا که این افراد با توجه به مشکلات موجود در کشورهای خود به ایران سفر کرده اند و باید در رفتار با این افراد مراتب احترام رعایت شود .

به گزارش اشتغال اتباع خارجی ،استاندار اصفهان در مراسم افتتاح اردوگاه مراقبتی اتباع خارجی استان اظهار کرد: وضعیت اردوگاه قبلی برای نگهداری از اتباع خارجی مناسب نبود و خوشبختانه با همت مسئولان قبلی و فعلی استان این اردوگاه آماده و امروز به بهره برداری می رسد.

دکتر رسول زرگرپور با بیان اینکه مشکلات این اردوگاه باید رفع و حداقل امکانات برای اتباع خارجی تامین شود، اظهار کرد: نباید اتباع خارجی بدون مجوز را افراد مجرم ببینیم چرا که این افراد با توجه به مشکلات موجود در کشورهای خود به ایران سفر کرده اند و باید در رفتار با این افراد مراتب احترام رعایت شود و با همین دیدگاه این اردوگاه برای نگهداری آن ها ایجاد شده است.

وی اردوگاه مراقبتی اتباع خارجی استان به عنوان مرکز تحویل، پذیرش، نگهداری و طرد اتباع خارجی غیر مجاز در مساحتی بالغ بر ۶ هزار متر مربع و هزینه ای حدود ۲۰ میلیارد ریال  به بهره برداری رسید.

استاندار بیان نمود : دین اسلام نیز حکم می کند که با انسان ها به خوبی رفتار شود و رافت و رفتار انسانی در نظر گرفته شود و به همین دلیل باید طبق آموزه های قرآنی، کرامت با این افراد را بیشتر از افراد عادی مدنظر قرار دهیم.

وی تاکید کرد: باید اتباع خارجی استان در تنگنا قرار نگیرند و دستگاه های اجرایی ذیربط باید در فراهم آوردن حداقل امکانات برای آسایش آن ها با دفتر اتباع همکاری داشته باشند و به هر نحوی که می توانند دفتر اتباع خارجی استان را یاری رسانند.

زرگرپور گفت: امیدواریم در کشورهای همسایه به ویژه افغانستان آسایش و امنیت حاکم شود تا مردم این کشور به دیگر کشورها مهاجرت نکنند .
۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید