اخبار

بازدید نماینده کمیساریای عالی حقوق بشر در خصوص اتباع خارجی از بیمارستان رضوی

بازدید نماینده کمیساریای عالی حقوق بشر در خصوص اتباع خارجی از بیمارستان رضوی
نماینده کمیساریای عالی حقوق بشر در خصوص اتباع خارجی از بیمارستان فوق تخصصی رضوی بازدید کرد و با بخش‌های خدمات‌رسان این بیمارستان در حوزه گردشگری سلامت، آشنا شد.


به گزارش آستان‌نیوز، دکتر کریستین آتنسن (پزشک ارشد کمیساریای عالی حقوق بشر در رابطه با اتباع خارجی) به همراه معاون اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی از بخش‌های مختلف بیمارستان رضوی بازدید کردند.
بر اساس این گزارش، این بازدید به منظور آشنایی با تجهیزات و امکانات بیمارستان رضوی برای ارجاع اتباع خارجی و بیگانه به این بیمارستان انجام شد.
این گزارش حاکی است، بیمارستان رضوی یکی از معدود مراکز درمانی کشور به شمار می‌رود که در حوزه گردشگری سلامت و توریسم‌درمانی پرقدرت و بسیار مؤثر ظاهر شده و کیفیت عالی و خدمات پزشکی بی‌نظیر ارائه شده در این بیمارستان، به همراه قیمت تمام شده‌ مناسب، دو عامل اساسی و مهم در جذب گردشگر بوده است.
درخور یادآوری است، این بیمارستان با پشتوانه چهارسال برگزاری کنگره بین‌المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی و میزبانی بیماران خارجی از مدت‌ها پیش به عنوان یک بیمارستان پیشرو در این عرصه ظاهر و در جهت ارتقای سطح کیفی و دستیابی به استانداردهای بین‌المللی در زمینه گردشگری سلامت موفق به اخذ مهم‌ترین و با سابقه‌ترین مجوز رسمی بیمارستانی یعنی گواهی‌نامه بین‌المللی کانادا ACI شده است.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید