اخبار

سرشماری اتباع خارجی تا 26 خرداد 96

سرشماری اتباع خارجی  تا 26 خرداد 96
مدیرکل اتباع خراسان‌‌رضوی دو خبر مهم در حوزه سرشماری اتباع غیرمجاز و دارندگان گذرنامه با روادید خانواری که از سال گذشته روادید آنها تمدید نشد، اعلام کرد.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی: «محمد عجمی» مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی خراسان رضوی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح سرشماری اتباع خارجی غیرمجاز که از پنجم اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است فقط تا 26 خرداد ماه امسال ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این طرح پس از تاریخ مذکور به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود چرا که بعد از آن بلافاصله طرح تمدید کارت‌های آمایش دوازدهم آغاز می‌شود.

مشاور استاندار خراسان‌رضوی در امور اتباع خارجی گفت: این طرح برای سه گروه تعریف شده است، زنان یا مردان تبعه‌ای که یکی از آنها کارت آمایش داشته، خانواده دانش‌آموزان غیرمجازی که در مدارس دولتی در سال 94 و 95 ثبت‌نام شده‌اند و همچنین مردان خارجی مزدوج با زنان ایرانی مشمول این طرح می‌شوند.

عجمی همچنین خبری دیگر در حوزه سرشماری دارندگان گذرنامه با روادید خانواری داد و گفت: اتباع افغانستانی که دارای گذرنامه با روادید خانواری بوده که از تاریخ 31 خرداد سال 95 روادید آنها تمدید نشد، از 20 فروردین امسال تا 26 خرداد ماه 96 سرشماری می‌شوند.

وی تصریح کرد: این گروه تا بیست و ششم خرداد ماه امسال با مراجعه به دفاتر کفالت می‌توانند در طرح سرشماری روادید خانواری شرکت کنند.

عجمی تاکید کرد: این فقط سرشماری بوده و پس از اتمام طرح و بررسی در مورد وضعیت اتباع، در مورد وضعیت اقامتی آنها تصمیم‌گیری می‌شود.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۳:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید