اخبار

دهیاران به طور دقیق وضعیت اتباع خارجی را رصد کنند

دهیاران به طور دقیق وضعیت اتباع خارجی را رصد کنند
معاون سیاسی انتظامی ورامین گفت : دهیاران وظیفه دارند که به طور دقیق وضعیت اتباع خارجی مقیم روستاها را رصد و اطلاعات خود را به روز کنند.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی ، عباسعلی سعیدیان روز دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی اتباع بیگانه که در فرمانداری ورامین تشکیل شد اظهار داشت : مردم ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون پذیرای برادران و خواهران مسلمان افغان خود بوده اند و بسیاری از امکانات خود را با آن ها به مشارکت گذاشته اند.
وی افزود :مردم و مسئولان جمهوری اسلامی خلاف تمامی مناسبت های سیاسی جهان ، به موضوع پناهندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی با رویکردی دینی و باورهای خود نگاه کرده و اتباع بیگانه را برادران و خواهران دینی خود می دانند از این رو ، این افراد از تمامی امکانات جمهوری اسلامی به طور مساوی استفاده می کنند.
سعیدیان افزود : نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات خود را بالاتر از حمایت های بشردوستانه ای رایج در جهان به اتباع بیگانه ارائه می کند و ارتقای این خدمات به داشتن آمار و اطلاعات کامل از وضعیت حضور آن ها در مناطق مختلف از جمله مناطق روستایی بستگی دارد.
وی بیان کرد: دهیاران موظفند که به طور دقیق وضعیت اتباع خارجی مقیم روستاها را رصد کرده و آمار و اطلاعات خود را در خصوص تعداد ، وضعیت شغلی ، وضعیت اجتماعی و اخلاقی را طبقه بنده و ثبت کرده و آمار و اطلاعات موجود را به روزرسانی کنند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید