اخبار

مدرسه ویژه اتباع خارجی در مشهد افتتاح شد

مدرسه ویژه اتباع خارجی در مشهد افتتاح شد
با حضور13 تن از سفرا و نمایندگان کمیساریای عالی پناهندگان مقیم تهران آموزشگاه ویژه اتباع خارجی در مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش سرویس آموزشی اشتغال اتباع خارجی، با حضور 13 تن از سفرا و نمایندگان کمیساریای عالی پناهندگان مقیم تهران آموزشگاه ویژه اتباع خارجی در مشهد به بهره برداری رسید.

این گزارش حاکی است که دبستان دخترانه آیت الله هاشمی رفسنجانی  یک هزار و 800 مترمربع  زیر بنا، داری 12 کلاس مجهز به فنآوری‌های نوین آموزشی است.

این مدرسه در مدت 5 ماه توسط کمیساریای عالی پناهندگان(UNHCR)) وابسته به سازمان ملل متحد و اداره کل نوسازی تجهیز و توسعه مدارس خراسان رضوی متناسب بودن با استاندارهای روز دنیا  در حاشیه شهر مشهد واقع در محله پنجتن ساخته شده است.

پانا نوشت: به همت اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور ایران سفیران و دیپلمات‌های خارجی مقیم تهران به منظور بازدید از وضعیت پناهندگان خارجی در خراسان رضوی و خدمات ایران به این جمعیت، به مشهد سفر کرده بودند، بازدید از تایباد و مرز دوغارون، بازدید از مجموعه مهمانشهر تربت جام ،بازدید از یک مدرسه و مرکز بهداشتی درمانی در منطقه گلشهر مشهد و مرکز معلولان و دوره های فنی‌و‌حرفه‌ای ویژه پناهندگان از برنامه‌های بازدید این گروه بود.

۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۶:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید