اخبار

31 تیر ماه آخرین مهلت مراجعه اتباع خارجی دارای مدارک اقامتی تاریخ گذشته

31 تیر ماه آخرین مهلت مراجعه اتباع خارجی دارای مدارک اقامتی تاریخ گذشته
مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: اتباع خارجی دارای مدارک اقامتی تاریخ گذشته فقط تا 31 تیر ماه جاری مهلت شرکت در طرح سرشماری را دارند.

به گزارش سرویس استانی اشتغال اتباع خارجی محمد عجمی گفت: اتباع خارجی که دارای کارت آمایش مرحله یکم تا دهم هستند و به هر دلیل اقدام به تمدید کارتهای خود نکرده اند و نیز دارندگان گذرنامه های دارای روادید تاریخ گذشته و یا افرادی که برگه های تردد تاریخ گذشته دارند می توانند با مراجعه به دفاتر کفالت و ارائه اسناد اقامتی در این طرح شرکت کنند.
وی ادامه داد: کسانی که در طرح سرشماری شرکت می کنند 'کد رهگیری' دریافت کرده که بر اساس آن در آینده نزدیک هر تصمیمی برای این گروه گرفته شود از منافع آن برخوردار می شوند.
مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: آمار دقیقی از جمعیت اتباع خارجی دارای مدارک اقاکتی تاریخ گذشته وجود ندارد اما برآوردها حاکی از حدود 10 هزار نفر در سطح استان است.
وی افزود: سامانه طرح سرشماری سراسری بوده و امکان تمدیدی این زمان وجود ندارد. 31 تیر آخرین مهلت بری ثبت نام است.
بر اساس آمارها جمعیت اتباع خارجی غیرمجاز در خراسان رضوی 70 هزار نفر بر آورد می شود که تاکنون 53 هزار نفر آنها در طرح سرشماری شرکت کرده اند. جمعیت اتباع خارجی مجاز و دارای مدارک اقامتی نیز در خراسان رضوی 150 هزار نفر است.
خبرنگار: فاطمه یوسفی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۶:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید