اخبار

فعالیت‌های فرهنگی اتباع خارجی در خوزستان افزایش می‌یابد

فعالیت‌های فرهنگی اتباع خارجی در خوزستان افزایش می‌یابد
مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی خوزستان در بازدید از شهرک بنی نجار شهرستان گتوند استان خوزستان گفت: فعالیت‌های فرهنگی اتباع خارجی در خوزستان افزایش می‌یابد.

به گزارش اشتغال اتباع خارجی، حمیدسیلاوی مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خوزستان در بازدید از شهرک بنی نجار شهرستان گتوند استان خوزستان گفت: کارهای فرهنگی یکی از حلقه های مفقوده در شهرک بنی نجار شهرستان گتوند است.

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خوزستان گفت: ارائه فرهنگ اسلامی ایرانی در مقابل فرهنگ های غربی در بین اتباع خارجی باید یکی از اولویت ها باید باشد.

 حمید سیلاوی گفت : کارگروه های استانی در این خصوص تشکیل شده و کارهایی انجام شده و انتظار داریم در سطح شهرستان‌ها نیز کار فرهنگی جهت اتباع خارجی صورت گیرد .

پایگاه اطلاع رسانی استان داری خوزستان به نقل از سیلاوی نوشت: از مواردی که می توان در این خصوص نام برد شرکت دادن اتباع در مراسمات ملی و مذهبی مانند اربعین، برگزاری کلاس های تابستانه و فوق برنامه، برگزاری نمایشگاه فرهنگی و کتابخانه، ایجاد و فراهم نمودن فضاهای ورزشی است.

رضایی معاون فرماندار شهرستان گتوند در این جلسه گفت: تمام تلاش و امکانات مجموعه شهرستان در امورات فرهنگی دراختیار اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی است و امیدواریم در این مسیر فرهنگی پیش قدم باشیم.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید