اخبار

اتباع خارجی در استان هرمزگان بیمه می‌شوند

اتباع خارجی در استان هرمزگان بیمه می‌شوند
​​​​​​​مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان گفت: با شرایط تعریف شده، اتباع خارجی و معتادین در سطح استان هرمزگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.


علی علیزاده اظهار داشت: وقتی معتاد بیمار تلقی می‌شود، طبیعی است که باید بیمه درمان هم داشته باشد، بر این اساس سازمان بیمه سلامت ایران درمان معتادان را زیر پوشش بیمه قرار‌داده است.
وی افزود: بر همین اساس، پروتکل درمانی و تعرفه‌گذاری خدمات و سم‌زدایی در سازمان بیمه سلامت ایران مشخص شده و معتادان تحت درمان قرار می‌گیرند.
مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان تصریح کرد: همچنین معتادینی که بیمه سلامت دارند با مراجعه به مرکز ترک اعتیاد طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت و دریافت فاکتور می‌توانند با مراجعه به این اداره کل هزینه‌های درمانی خود را دریافت کنند.
وی با بیان اینکه علاوه بر این معتادینی که تحت بیمه سلامت نیستند نیز با ارائه معرفی‌نامه از مراکز ترک اعتیاد طرف قرارداد به این اداره کل، سریعا بیمه خواهند شد. مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان همچنین عنوان کرد: اتباع خارجی که به صورت قانونی در استان ساکن هستند نیز با پرداخت مبالغی می‌توانند تحت نظر بیمه سلامت قرار گیرند.
۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید