اخبار

ورود اتباع بیگانه مشکل اصلی «بوئین‌زهرا»است

ورود اتباع بیگانه مشکل اصلی «بوئین‌زهرا»است
رئیس دادگستری شهرستان بوئین‌زهرا گفت: مشکل اصلی شهرستان بوئین‌زهرا ورود افاغنه و اتباع بیگانه است بدین معنا که نسبت اتباع بیگانه واردشده در این شهرستان بیش از وسعت و جمعیت است.

به گزارش اشتغال ایتاع خارجی ، حجت‌الاسلام «حسین یوسفی زرومی» در دیدار رئیس‌کل دادگستری استان با امام‌جمعه بوئین‌زهرا اظهار کرد: دستگاه قضا در این شهرستان با امام‌جمعه رابطه نزدیک و مثال‌زدنی دارد.

وی ادامه داد: شهرستان بوئین‌زهرا علیرغم این‌که شهرستانی مذهبی و بومی است با توجه به این‌که در یک کریدور صنعتی واقع‌شده و با ورود کارگران فصلی و حتی متعلق به شهرهای دیگر که در این شهرستان مقیم شده‌اند، با یکسری مشکلات اجتماعی مواجه است.

یوسفی زرومی تصریح کرد: مشکل اصلی شهرستان بوئین‌زهرا ورود افاغنه و اتباع بیگانه است بدین معنا که نسبت اتباع بیگانه وارد شده در این شهرستان بیش از وسعت و جمعیت است.

وی خاطرنشان کرد: به‌عنوان‌مثال طی ماه گذشته 124 نفر از اتباع غیرقانونی دستگیر و به کشورشان برگردانده شده‌اند که این رقم برای شهرستان بوئین‌زهرا زیاد است.

در ادامه حجت‌الاسلام «محمد زرینه» امام‌جمعه بوئین‌زهرا افزود: در بحث رضایت ارباب‌رجوع از دادگستری شهرستان روند رو به رشدی را شاهد هستیم.

وی افزود: رضایت مردم رضایت امام(ره) و شهداست بنابراین هرچقدر مردم را راضی نگاه‌داریم به روح و تفکر بسیجی عمل کرده‌ایم.

امام‌جمعه بوئین‌زهرا خاطرنشان کرد: جوانان را باید بیشتر با مقوله دین و نماز آشنا، چون پیشگیری بهتر از درمان است نماز بر همه احکام ما تقدّم دارد و باید در جامعه پیاده شود.

زرینه اظهار کرد: آموزش‌ و پرورش و دانشگاه‌ها باید نماز را احیاء کنند و هرچقدر این فریضه الهی پررنگ‌تر شود، جوانان و کشور بیمه‌ شده‌اند.

وی گفت: تا زمانی که داروها، درمان‌ها، علاج‌های شرعی و دینی و سفارش شده شریعت در جامعه پیاده نشود، این بگیر و ببندها، گزارش‌ها و همایش‌ها خروجی نخواهد داشت.

زرینه خاطرنشان کرد: هر کس به وظیفه خود عمل کند به‌یقین به انقلاب و نظام کمک کرده است، چون با این عملکرد اعتماد مردم را به‌نظام و انقلاب بیشتر کرده و بسیجی وار عمل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: هرچه مردمی‌تر باشیم و در صفوف مردم حاضر شویم خدمتی که ارائه می‌کنیم، مؤثرتر خواهد شد.

امام‌جمعه بوئین‌زهرا یادآور شد: همه مسئولان باید همواره در میان مردم و در ارتباط با اقشار مختلف باشند.

۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید