اخبار

استفاده از اتباع بیگانه مجازوغیر مجاز در ادارات ورامین ممنوع است

استفاده از اتباع بیگانه مجازوغیر مجاز در ادارات ورامین ممنوع است
ورامین- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در جلسه کمیسیون سامان دهی و طرد اتباع بیگانه گفت: استفاده از اتباع بیگانه مجازوغیر مجاز در ادارات ورامین ممنوع است.

به گزارش اشتغال اتبا ع خارجی عباسعلی سعیدیان،در جلسه کمیسیون سامان دهی و طرد اتباع بیگانه که در محل فرمانداری ورامین و با حضور اعضاء کمیسیون برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت:  با توجه به دستورالعمل های سامان دهی و طرد اتباع بیگانه وزارت کشور لازم است که این دستورالعمل در همه سطوح به کار گرفته شود.

سعیدیان افزود: به کارگیری اتباع بیگانه چه مجاز و چه غیرمجاز در ادارات و نهادهای دولتی ممنوع است، لذا بر اساس قانون هیچ یک از ادارات و نهادها نمی توانند اتباع بیگانه مجاز و غیر مجاز را  به کارگیری کنند و پیمانکاران دستگاه دولتی حق استفاده از اتباع بیگانه غیر مجاز و بدون مجور را ندارند و در صورت مشاهده ادارات ذیربط باید با متخلفین برخورد کند.

وی بیان داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس آموزه های دینی تمام شرایط را برای حضور اتباع در ایران اسلامی فراهم کرده است و برادران و خواهران اتباع از تمامی خدمات نظام برخوردار می باشند ولی قوانین حوزه اتباع بیگانه باید با دقت و رعایت مسائل قانونی از سوی تمامی افراد رعایت شود.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در ادامه اظهار کرد: رعایت دستورالعمل های مربوط به سامان دهی اتباع بیگانه وزارت کشور از سوی تمامی مسئولان الزامی است و با اجرای گشت های مشترک با همکاری دستگاه های مرتبط با موضوع اتباع در دستور کار قرار دارد.

سعیدیان در پایان گفت: با توجه به ممنوعیت اشتغال به کار اتباع در بخش توزیع مواد خوراکی و غذایی و به جهت جلوگیری از نارضایتی عمومی  موضوع به صورت ویژه در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است.

۱۶ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید